گزارشی از بازدید نمایشگاه چرسای 2017- Cersiae

//گزارشی از بازدید نمایشگاه چرسای 2017- Cersiae

گزارشی از بازدید نمایشگاه چرسای 2017- Cersiae

بازدید نمایشگاه چرسای 2017

 

نمایشگاه چرسای هر ساله در شهر بولونیا در کشور ایتالیا برگزار می شود. این نمایشگاه نقطه عطفی است در صنعت کاشی و سرامیک چرا که جدید ترین تکنولوژی های این صنعت در آن رونمایی می شود و قوی ترین تولید کنندگان دنیا در آن حضور دارند.

شرکت های تولید کننده موزاییک و لوازم مرتبط با استخر هم در این نمایشگاه حضور داشتند و جدید ترین محصولات و خدمات خود را به نمایش گذاشته بودند. برند های معتبری که در سطح بین المللی در این شاخه از تولیدات حضور داشتند عبارت بودند از: Appiani، Bisazza، Sicis، Togama، SeraPool و سایر برند هایی که در این زمینه فعالیت می کنند.

برند های ایتالیایی و اسپانیایی تولید کننده موزاییک در نمایشگاه محصولات جدید خود را عرضه کرده بودند و این سبک از محصولات در کشور های توسعه یافته و اروپایی به عنوان متریال های لوکس محسوب می شوند. این محصولات در اروپا در فضاهای مدرن و لوکس کار می شوند و برای محیط هایی مانند کافی شاپ ها، فضاهای تجاری، رستوران ها، مجتمع های فرهنگی و ورزشی از محصولات موزاییکی با افکت های ویژه و رنگ های متنوع استفاده می شود و رنگ های ساده و ترکیب آنها در فضاهای استخری و به خصوص استخر های لوکس استفاده می شوند. کشور های عربی پیشرفته مانند قطر و امارات از طرفداران این سبک محصولات هستند و کشور های اروپایی که دارای استخر های آب گرم طبیعی هستند از این محصولات برای فضاسازی محیط اطراف استخر ها استفاده می کنند.

تصاویر اخذ شده از غرفه های مرتبط با محصولات موزاییکی را می توانید در قسمت زیر مشاهده بفرمایید:

                                

 

2017-10-19T13:38:07+00:00 اکتبر 19th, 2017|اخبار|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه